Alksniupių mėgėjų teatro „Pilnatis“ komedija „Ach, tos moterys...“

2024 08 31    16:00 val.
INFORMACIJA APIE RENGINĮ
DATA 2024-08-31
LAIKAS 16:00 val.
VIETA Kleboniškių kaimo buities muziejus
Kontaktai pasiteiravimui Tel. 061112053

Liepos 27 dieną 16 valandą Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Kleboniškių kaimo buities muziejuje vyks Alksniupių mėgėjų teatro „Pilnatis“ spektaklis „Ach, tos moterys...“ (režisierė Laima Didžbalienė).

Spektaklis pastatytas 2023 metais pagal Juozo Gurauskio pjesę „Šalaputris“ ir Rubenso Činariovo pjesę „Brangusai pabučiavimas“. Nuotaikingas, šmaikštus, estetiškas, įdomus vaidinimas jau sulaukė gausių žiūrovų aplodismentų įvairiose Lietuvos mėgėjų teatrų scenose.

Po spektaklio Kleboniškių kaimo buities muziejaus klojime žiūrovų lauks smagus popietės tęsinys – folkloro ansamblio „Rags“ iš Pasvalio edukacinė šokių ir žaidimų pamoka. Bus tęsiama ir saldžioji tradicija – muziejininkai vaišins saldumynais, pagamintais pagal XX amžiaus pradžios receptą.

Bilieto kaina suaugusiems – 6 Eur, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensininkams – 3 Eur.

Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.daugyvenesmuziejus.lt