In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Kaip būdavo pramogaujama

Edukacija „Kaip būdavo pramogaujama“ – tai galimybė prisiminti mūsų senolių mėgtus žaidimus ir pramogas. Kleboniškių kaimo buities muziejuje, kuris pripažintas vietove, geriausiai atspindinčia savitus Aukštaitijos regiono kraštovaizdžio bruožus, Jūsų laukia smagi, teatralizuota edukacinė programa. Edukacijos metu muziejaus pievelėje (o šaltuoju metų laiku – autentiškoje kaimo gryčioje):

• išgirsite daug įdomių istorijų apie tai, kodėl ir kaip atsirado žaidimai bei rateliai, kaip pramogaudavo to meto vaikai ir jaunimas;
  • išbandysite senovinius (XVI a.–XX a. I p.) grupinius, individualius, gaudynių, stalo žaidimus, tokius kaip: kvirkatas, nardai, kojūkai, kėgliai ir kt., kurie pagaminti pagal senuosius pavyzdžius (archeologinius radinius, ikonografinę medžiagą);
  • išmoksite šokti nuotaikingus ratelius.

Trukmė: 1 val.
Vieta: Kleboniškių kaimas.
Kaina: 3 € (asmeniui) + įėjimo bilietas asmeniui (moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems – 2 €; suaugusiesiems – 4 €).
Išankstinė registracija tel.: 8 611 12053; (8 422 42005).
Edukacijos vadovė – Marytė Selenienė.
Edukacija įtraukta į Kultūros paso paslaugų programą. Norėdami užsisakyti spauskite nuorodą:
<https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/4328>.

Buy cheap windows or linux hosting for your small business website. Please consider sitecloud hosting review and hostmonster review.
Natural Joomla Templates designed by Joomla Hosting