In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Orientavimosi žaidimas

Orientavimosi žaidimas – tai puikus būdas aktyviai praleisti laiką gamtoje, skatinant sveiką ir aktyvią gyvenseną. Orientavimosi žaidime dalyviai naudodamiesi žemėlapiu (planu) turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius punktus. Žaidimas padeda nustatyti dalyvių gebėjimą orientuotis, koncentruotis ir greitai įveikti atstumus tarp punktų. Sėkmingai surastas punktas suteikia puikias emocijas, įveikta trasa – džiaugsmą, norą vėl išbandyti kitas trasas, vietoves. Tai žaidimas, kurį gali žaisti kiekvienas.

Burbiškio dvaras ir parkas yra puiki vieta tokiam žaidimui, kurio metu išgirsite trumpą dvaro istoriją, po kurios naudodamiesi planu galėsite atrasti minėtas vietas ir artimiau susipažinti su pačiu parku. Geras laikas, azartas ir atradimo džiaugsmas garantuotas.

Trukmė: apie 1 val.
Vieta: Burbiškio dvaras.
Kaina: 2 € (asmeniui) + įėjimo bilietas asmeniui (moksleiviams, studentams, pensininkams, neįgaliesiems – 2 €; suaugusiems – 4 €).
Išankstinė registracija tel.: (8 422) 56 110.
Edukacijos vadovė – Justina Pranienė.

Buy cheap windows or linux hosting for your small business website. Please consider sitecloud hosting review and hostmonster review.
Natural Joomla Templates designed by Joomla Hosting